KAPRUN A ZELL AM SEE

KAPRUN A ZELL AM SEE, Rakousko, 27.7.2018, Polopenze

KAPRUN A ZELL AM SEE

KAPRUN A ZELL AM SEE
Termín:
27.7. – 29.7.2018
Změnit termín
Délka:3 dny / 3 noci
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133263708
5 190 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Ubytování
Ubytování v hotelu Schütthoff ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, wifi
zdarma. Hotel má welness (2 sauny a parní lázeň).
Stravování
polopenze
Doprava
autobus
Program
Program:

1. den – odjezd z Č. Budějovic v ranních hodinách. Příjezd do Zell am See, odtud výjezd lanovkou do výšky 2.000 m.n.m. na Schmittenhöhe, nenáročný sestup krajinou s výhledy a po pohádkové stezce s různými atrakcemi pro děti i dospělé, na Sonnenkogel do výšky 1830 m.n.m. Sjezd sedačkovou lanovkou na Sonnenalm. Odpoledne okružní projížďka lodí po jezeře Zell am Zee, prohlídka městečka a možnost koupání v jezeře. Nocleh.

2. den – dopoledne návštěva neuvěřitelné soustavy vodních nádrží a přečerpávacích elektráren Kaprun, výjezd autobusem na Mooserboden do výšky 2000 m.n.m., volno na procházku s výhledy na okolní třítisícovky. Sjezd do Kaprunu a návštěva Muzea automobilových veteránů. Procházka divokou soutěskou Sigmund – Thun. Návrat na ubytování. Možnost večerního koupání v Tauern Spa Kaprun, což je lázeňský komplex, kde jsou vnitřní a venkovní bazény včetně skluzavky pro děti.

3. den – odjezd do Kaprunu, výjezd lanovkou do Alpincentra (2.452 m.n.m.) a poté výjezd lanovkou nad ledovci do výšky 3029 m.n.m. na Kitzsteinhorn, vyhlídková plošina, sáňkování, bobování, sjezd lanovkou zpět do údolí. Přejezd do Taxenbachu a procházka divou soutěskou Kitzlochklamm. Odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu s polopenzí (bufet) veškeré vstupy a lanovky, služby průvodce, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu cca 3,10 EUR / pobyt
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK