BÜKFÜRDÖ - hotel RÉPCE ***

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
BÜKFÜRDÖ - hotel RÉPCE *** -

BÜKFÜRDÖ - hotel RÉPCE *** starstarstar

BÜKFÜRDÖ - hotel RÉPCE ***
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Třetí největší a snad nejkrásnější lázně Maďarska. Termální léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku, manganu, draslíku a sodíku vyvěrá z hloubky 1282 m při teplotě 55 °C. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, osteoporóza, opotřebování chrupavky, vápenatění, zápal kloubů, revma, poúrazové stavy, terapie po ortopedických a neurologických operacích, vředové choroby, zažívací poruchy, gynekologické a urologické potíže.

Hotel Répce je starší 3* hotel, který je s lázněmi spojen krytou chodbou. V hotelové budově je k dispozici Wellness ostrov (plavecký bazén, sauna, jacuzzi, parní kabina). Všechny pokoje jsou bez balkonu a mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, rádio a minibar. Internetové připojení je k dispozici v lobby hotelu.

Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně, J.Hradce (při minimálním počtu 10 osob) v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu, cca od 14.00 hod. koupání v lázních.
2. - 3. - 4. - 6. den – celodenní koupání v lázních, volný program.
3., 4., 5. nebo 7. den – po snídani možnost koupání v hotelové části lázní do cca 12.30 hodin, poté odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Strava: polopenze - formou bufetu

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu autobusem, 2x / 3x / 4x / 6x ubytování s polopenzí formou bufetu, 0,25 l minerální vody k večeři, 2x / 3x / 4x / 6x neomezené vstupné do termálních lázní (v den odjezdu již vstup do termálních lázní není v ceně), využívání wellness ostrova hotelu (plavecký bazén, whirlpool, jacuzzi, sauna, parní kabina), zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK

Cena zájezdu nezahrnuje: cestovní pojištění, lázeňskou taxu (cca 2 EUR/noc /os. nad 18 let - platba na místě), celodenní vstupné do zážitkové části lázní cca 2.800 HUF/os., cca 1.500 HUF dítě do 14let. Po 17. hodině 1.500 HUF/os, 800 HUF dítě do 14let.

Dítě do 3 let 1.490,- Kč.

Během pobytu možnost fakultativních výletů.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.