BÜKFÜRDO - hotel RÉPCE ***, Maďarsko, 9.6.2018, Polopenze

BÜKFÜRDO - hotel RÉPCE *** starstarstar

BÜKFÜRDO - hotel RÉPCE ***
Termín:
9.6. – 11.6.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:132461451
4 090 Kč (-0 %)
Popis
Třetí největší a snad nejkrásnější lázně Maďarska. Termální léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku, manganu, draslíku a sodíku vyvěrá z hloubky 1282 m při teplotě 55 °C. Léčí se zde nemoci pohybového ústrojí, osteoporóza, opotřebování chrupavky, vápenatění, zápal kloubů, revma, poúrazové stavy, terapie po ortopedických a neurologických operacích, vředové choroby, zažívací poruchy, gynekologické a urologické potíže.
Hotel Répce je starší 3* hotel, který je s lázněmi spojen krytou chodbou. V hotelové budově je k dispozici Wellness ostrov (plavecký bazén, sauna, jacuzzi, parní kabina). Všechny pokoje jsou bez balkonu a mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, rádio a minibar. Internetové připojení je k dispozici v lobby hotelu.


Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu Répce ***, cca od 14.00 hodin koupání, večeře.
2. - 3. nebo 4. den - celodenní koupání v lázních, volný program
3., 4. nebo 5. den - po snídani koupání v hotelovém bazénu nebo dokoupení vstupu do lázní do cca 12.30 hod, cca ve 13.00 hodin odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.

Strava: polopenze – formou bufetu

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x/3x/4x ubytování v hotelu s polopenzí, 2x/3x/4x vstupné do termálních lázní, využívání Wellness ostrova hotelu, zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 1,80€ /noc/os.nad 18let – platba na místě), vstupné do lázní poslední den, vstupné do zážitkové části lázní za příplatek cca 8,50 EUR
Stravování
polopenze
Doprava
autobusová
Program
Program:
1. den - odjezd z Č. Budějovic, Třeboně, J.Hradce (při minimálním počtu 10 osob) v ranních hodinách, přejezd přes Rakousko. Ubytování v hotelu Répce ***, cca od 14.00 hodin koupání, večeře.
2. - 3.- 4. - 6. den - celodenní koupání v lázních, volný program
3., 4., 5. nebo 7. den - po snídani koupání v hotelovém bazénu nebo dokoupení vstupu do lázní do cca 12.30 hod, cca ve 13.00 hodin odjezd do ČR. Návrat do Č. Budějovic ve večerních hodinách.
Cena zahrnuje
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x/3x/4x/6x ubytování v hotelu s polopenzí, 2x/3x/4x/6x vstupné do termálních lázní, využívání Wellness ostrova hotelu, zapůjčení županu, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lázeňskou taxu (cca 2 € /noc/os.nad 18let – platba na místě), vstupné do lázní poslední den, vstupné do zážitkové části lázní za příplatek cca 2800,- HUF/os, cca 1500,- HUF/dítě do 16 let, po 17.hodině 1100,-HUF/os, 650,- HUF/dítě do 16 let.

Během pobytu možnost fakultativních výletů
Pořadatelem tohoto zájezdu je RoSlo s.r.o., IČ 26087391.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK